Mezobotox

Powstające z wiekiem zmarszczki i drobne linie na całej twarzy dodają nam lat, widoczne to jest również na dekolcie w postaci linijnych bruzd przebiegających promieniście wzdłuż mostka. Często sami mamy na to wpływ nie dbając o skórę i narażając ją na promieniowanie UV. Skóra jest starsza od wieku biologicznego. Jak temu zaradzić, aby wyglądać młodziej – oczywiście oprócz zmiany nawyków, można podać w sposób unikatowy toksynę botulinowa z preparatem do mezoterapii na dany obszar.

Mezobotox

Czym jest mezobotox?

Jest to nowa i innowacyjna metoda, polega na równomiernym podawaniu toksyny botulinowej bez efektu zamrożenia obszaru twarzy poddawanego zabiegowi. Toksyna podawana jest z preparatem do mezoterapii, w ten sposób działamy na zmniejszenie małych bruzd i zmarszczek rozsianych po całej twarzy lub dekolcie.

Efekt zabiegu

Po zabiegu zmarszczki i niewielkie bruzdy ulęgają zmniejszeniu, skóra jest nawilżona i napięta. Efekt jest naturalny, utrzymuje się około 6 miesięcy.

Opis zabiegu

Zabieg polega na bardzo płytkich mikroiniekcjach, bardzo małych dawek toksyny botulinowej w połączeniu z kwasem hialuronowym lub koktajlem zawierającym odpowiednio dobrane dawki witamin, mikroelementów, aminokwasów. Zabieg wymaga znieczulenia kremem z lidokainą.