Usta - wypełnienie i modelowanie

Jemy, całujemy, gryziemy, mówimy, malujemy... usta mają „dużo pracy” i są ważnym elementem całej twarzy. Ich kształt i stopień nawilżenia wpływają na wygląd. Najczęściej od moich przyszłych pacjentek słyszę: "mam opadające kąciki warg więc wyglądam smutno, moje usta są coraz mniejsze i tracą objętość, moje usta są suche i popękane, widzę asymetrię, która mi przeszkadza, nad ustami mam szereg promienistych zmarszczek, które dodają mi lat, moje usta nie mają konturu i kształt mi się nie podoba”. Jakie są Twoje oczekiwania? Czy wygląd Twoich ust jest dla Ciebie w pełni zadowalający? Czego mogę się spodziewać po zabiegu?

Usta - wypełnienie i modelowanie

Czym jest zabieg wypełnienia i modelowania ust?

Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Dedykowany preparat kwasu hialuronowego jest podawany bezpośrednio w czerwień wargową. Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancja w skórze zapewniając jej optymalne nawilżenie i jędrność. Technika iniekcji, rodzaj preparatu i jego ilość wpływają na efekt zabiegu i stopień powiększenia.

Efekt zabiegu

Usta stają się jędrne i pięknie nawilżone, ożywia się koloryt czerwieni wargowej. Podczas zabiegu nadany jest odpowiedni kształt, kontur ulega wyraźnemu zarysowaniu, korygowana jest ewentualna asymetria. Dzięki podaniu preparatu w czerwień wargową pośrednio zmniejszają się „zmarszczki palacza”. To jeden z moich ulubionych zabiegów. Priorytetem dla mnie jest naturalny efekt, właściwe proporcje i optymalne powiększenie. Usta po zabiegu wyglądają piękne i naturalne.

Opis zabiegu

Po konsultacji i ocenie stanu wyjściowego i Twoich oczekiwań, usta są znieczulane kremem z lidokainą. Następnie po wyborze preparatu ostrzykuję usta kształtując je. Po zabiegu usta są obrzęknięte. Pełny efekt występuje po około dwóch tygodniach. Efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy w zależności od wybranego materiału