Poznaj nasz Zespół

W zespole tworzącym klinikę Dr Pitucha Natural Beauty Doctor znaleźli się wybitni eksperci z obszaru Medycyny Estetycznej, Kosmetologii oraz Fizjoterapii. Łączy nas pasja do naturalnego piękna i chęć niesienia pomocy naszym Pacjentom. Staramy się, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Gdzie pasja, wiedza i wyjątkowa opieka łączą się, by poprowadzić Cię i pomóc odnaleźć Twoje NATURALNE PIĘKNO. Nasz Zespół posiada długoletnie doświadczenie, regularnie się szkoli, by oferować najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze zabiegi Medycyny Estetycznej.

Nasz Zespół

W Dr Pitucha Natural Beauty Doctor otaczamy się ludźmi, którzy podzielają nasze wartości. Wierzymy, że jakość, wyjątkowość i bezpieczeństwo to filary prawdziwego piękna.

Dr Marek Pitucha
Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej
Dr Sebastian Kołodziej
Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej
Martyna Orłowska
Kosmetolog
Marta Madejska
Kosmetolog
Beata Pawelczyk
Fizjoterapeuta

NATURAL BEAUTY –
jak pięknie być sobą!

W naszej klinice dbamy o to, aby każdy pacjent poczuł się wyjątkowo. Nasze podejście opiera się na naturalności i indywidualnym podejściu do każdego przypadku. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić kondycję swojej skóry, zredukować zmarszczki czy modelować sylwetkę, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Niech Natural Beauty Doctor będzie Twoim pierwszym krokiem ku pięknu! Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje cele i dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc na każdym etapie.
Skontaktuj się z nami